NAZ MODA EVİ - GELİNLİK ve ABİYE

Konumunuz :ANASAYFA arrow MEDYADA BİZ
MEDYADA BİZ
Gece Gündüz Dergisinde Naz Moda Evi E-posta

 Hayalleriniz Gerçek Olsun

Uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile gelinlik ve abiyenin bir numaralı adreslerinden Naz Moda Evi, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyor.Rüya gibi bir gelinliğe sahip olmak ya da eşsiz bir abiye ile etrafınızdakileri büyülemek artık hayal değil...Ankara'nın en seçkin moda evlerinden Naz Moda Evi'nde birbirinden güzel gelinlik ve abiye modellerini bulacaksınız.Üstelik kumaşın ve dantelin en kalitelisi kullanılarak dikilen gelinliğiniz veya abiyeniz sadece size özel olacak.Çünkü Naz Moda Evi'nin amacı sadece size özel olanı ve sizi yansıtanı dikmek.Eğer aradığınız kalite ise adresiniz Naz Moda Evi.

 
Ankara Life Dergisinde Naz Moda Evi E-posta

Osmanlı Motifleriyle Süslenmiş Gelinlik Yapmak İstiyorum

 Naz Moda Evi kişiye özel tasarımları ve farklı sunumuyla gelinlikten abiyeye, mantodan tayyöre kadar oluşan geniş bir yelpazede bayan modasında öncülük ediyor. Özellikle, gelinlik alanında uzmanlaşmış olan Naz Moda Evi, gelinlere çok özel oldukları bu günlerinde, bu özelliklerini gelinlikleri ile bütünleştiriyor. Sahibesi “Sevginaz Mermer” Meslek Lisesi Moda Tasarımı El Sanatları Bölümü’nü bitirdikten sonra, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ile eğitimini tamamlamış. Daha sonra iki yıl Stilistlik Eğitimi de almış olan Sevginaz Hanım müşterilerine stilistlik ve danışmanlık hizmetleri de sunuyor. 1993 yılında, moda dünyasına kendine ait ilk atölyesini açarak girdikten sonra, çalışmalarına 1996 yılında büyük çarşıdaki gelinlik mağazası ile devam etmiş.

Dikiminden sunumuna kadar her şeyiyle bizzat ilgilenen başarılı modacı 2007 yılında Çankaya Hoşdere Caddesi’ne

Devam�..
 
Ankara Magazine Dergisinde Naz Moda Evi E-posta

“nevi şahsına münhasır”şıklık yaratmak

 Gelinlik,her kadın için güzel bir rüyadır.imzaların atılacağı gün,izlenecek filmin başrol      oyuncusudur gelin…herkes onun hakkında konuşur,tüm gözler üzerindedir,her şeyi meraklı gözlerce incelenir.en çokta gelinliği…onu sihirli bir değnek değmiş gibi bir film yıldızına,bir masal prensesine çeviren bu giysinin yaratıcısı da her kadın için özeldir.

Mantodan tayyöre,abiyeden her türlü giysiye kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Naz Moda Evi özellikle gelinlikte uzmanlaşmış.Sahibesi sevginaz mermer,kendine ait ilk atölyesini 1993 yılında Kızılay da kurmuş.and çarşısındaki atölyede çalışmalar devam ederken bir süre sonra kuyumcuları ve gelinlikçileriyle ünlü büyük çarşıda  bir mağaza açan ve ürettiği gelinlikleri orada satışa sunan sevginaz hanım,moda evini yeni yüzle 2007 yılında Çankaya hoşdere caddesine taşımış.

Devam�..