NAZ MODA EVİ - GELİNLİK ve ABİYE

Konumunuz :ANASAYFA arrow MODA REHBERİ
MODA REHBERİ
Gelinlik Seçimi E-posta
Düğün gününüzde, gelinliğinizle güzel gözükmek kadar rahat da olmak isteyeceksiniz. Terziniz ile provalarınızda, gelinliğinizin herhangi bir buruşukluk, çekme, sıkma yapmamasına özen göstererek gelinliğinizi seçmeniz veya diktirmeniz gerekiyor. Alışverişe çıkmadan önce iyi düşünün, sadece güzel gözükmeniz aklınızda olmasın. Almak istediğiniz kolye, bilezik ve gerdanlık için bile bedeninize uygun olanı seçin.
Devam�..
 
Gelinlik Seçiminde Doğrular ve Yanlışlar E-posta

 Gelinler, istedikleri modelleri giyemedikleri zaman hiç şüphesiz çok üzülürler. Önemli olan; bedeninizin kimliğini bilmeniz , kendinize uygun gelinliği seçmeniz ve sizi olduğunuzdan çok daha güzel gösterecek bir gelinliğe karar vermenizdir.Beden şekillerine göre gelinlikler hakkında doğru ve yanlış olan bilgiler kısaca şöyle özetlenebilir..

Devam�..
 
Gelinler İçin Tavsiyeler E-posta

 O güzel günde her şey adeta bembeyaz bir sayfanın habercisidir sonunda beyaz gelinlik birbirinden farklı imgelere dönüşür.. Sözlendiniz nişan yapıldı ve sıra geldi evliliğe kararınızı verdiniz tarih belirlendi. Bu kadar kolay zannetmeyin zahmetli bi o kadarda heyecanlı keyif verici seçime geldi sıra gelinliklerdeki fiyat farkı kumaşın kalitesi kullanılan süslü malzemeler ve tabi ki marifetli ellere göre gelinliklerde fiyat farkı ortaya çıkmaktadır.

Devam�..
 
Damatlık Seçimi E-posta

 Göz kamaştırmak isteyen damat adaylarına. Çeşitli markaların smokin alternatiflerine göz atmadan karar vermeyin. Kaliteli kumaştan hazırlanmış klasik bir smokin takımın, yıllar boyu kullanılabilecegini de aklınızdan çıkarmayın. Düğün günü nasıl göründüğüne dair tek endişelenmesi gereken biz olmamalıyız, sevdiğimiz erkeğinde göz kamaştırmasını sağlamalıyız. Gelin adayları damat adayını yalnız bırakmayın. 

Devam�..